Kas yra tas dropshipping‘as?

Dropshipping‘as yra palyginti naujas verslo modelis. Nors vakarų šalyse šis verslo modelis yra palyginti dažnas, Lietuvoje tai dar visiškai nauja. Tai mažmeninės prekybos modelis, kada didmenininkas siūlo galimybę prekiauti kitiems pardavėjams patiems visiškai neturint jokio asortimento. Tik tada, kai prekė parduodama klientui, ji užsakoma iš didmenininko, kuris ją siunčia tiesiai klientui be jokių ženklų apie savo egzistavimą. Tokiu būdu prekybininkas pats niekada nesusiduria su preke, tačiau ją pardavęs uždirba savo antkainį. Nuo tradicinės prekybos šis verslo modelis skiriasi tuo, kad pardavėjas niekada nesandėliuoja jokių prekių pats. Visi užsakymai keliauja tiesiai iš didmenininko, tačiau pirkėjai to niekada nesužino.

Kaip tai veikia?

Mes turime paruošę JSON importavimo failą. Įdiegus šį failą į savo internetinę parduotuvę, Jūs akimirksniu gaunate visą informaciją apie prekes. Tai yra, visos prekės su jų nuotraukomis, aprašymais ir kiekiais persikelia į Jūsų el. parduotuvę. Jums nereikia daryti nieko papildomai, nes sistema atnaujinama realiu laiku. Tarkime, kai mūsų sandėlyje nebėra kažkurios prekės, jos automatiškai nelieka ir Jūsų el. parduotuvėje. O kai mes atnaujiname asortimentą naujomis prekėmis, jos automatiškai atsiranda ir Jūsų el. parduotuvėje.

Kaip vyksta pardavimo procesas?

Įdiegus mūsų prekių importo failą į savo el. parduotuvę, Jūs jau galite prekiauti mūsų asortimentu. Prie informacijos apie prekes yra rodomos ir mūsų kainos. Jums tiesiog reikia nusistatyti savo norimus antkainius. Pradžioje rekomenduojame nedėti didelių antkainių. Jei Jūsų el. parduotuvė dar nauja, siūlome pritraukti naujus pirkėjus mažesnėmis kainomis. Vis tik Jūsų norimas antkainis priklauso nuo Jūsų, mes nespraudžiame Jūsų į jokius privalomus rėmus.

Ar Dropship.lt yra nemokama?

Taip, tai visiškai nemokama.

Ar dirbant su Dropship.lt reikia turėti įmonę?

Ne, mes dirbame su visais. Mums nėra jokios reikšmės, ar Jūs esate fizinis, ar juridinis asmuo. Vis tik rekomenduojame turėti bent jau individualios veiklos pažymą užsiimant el. prekyba.

Kaip ir kada vyksta prekių užsakymas?

Pirkėjui nupirkus prekę ir gavus apmokėjimą, Jūs prisijungiate prie Dropship.lt. Pasirenkate nupirktą prekę, įvedate pirkėjo adresą ir mes pristatome prekę nurodytu adresu.

Ar pirkėjai gali sužinoti apie Dropship.lt?

Ne, siųsdami siuntinius mes niekada nepateikiame jokios informacijos apie save. Kaip siuntėjas esate nurodomas Jūs ir Jūsų adresas. Nebent patys išreikšite norą, kad būtų nurodomas mūsų atgalinis adresas.

Aš užsiregistravau portale, tačiau dar negaunu patvirtinimo ir JSON failo. Kada galėsiu pradėti prekiauti?

Kiekvieną registraciją mes aktyvuojame rankiniu būdu. Įprastai ilgiausiai tai gali užtrukti 1-2 darbo dienas.

Ar yra nustatyta vieno užsakymo minimali suma ir ar galiu užsakyti tiesiog vieną prekę?

Ne, minimalios užsakymo sumos nėra. Galima užsakinėti ir po vieną prekę.

Kada turiu apmokėti už prekes?

Pirmiausiai Jūs gaunate apmokėjimą iš pirkėjo, užsakote prekes pas mus ir tik tada sumokate. Jokių išankstinių apmokėjimų nėra.

Ar turiu papildomai mokėti už prekių pakavimą?

Jei prekes pristatote savo kurjieriu tai prie užsakymo pridedamas minimalus pakavimo mokestis. Kitais atvejais pakavimas įskaičiuotas į siuntimo kainą.

Kokį antkainį galiu uždėti ant prekių?

Mes nenustatome jokių ribų, todėl galite dėti kokius tik norite antkainius. Bet kuriuo atveju, rekomenduojame prieš dedant antkainius palyginti panašių prekių kainas kitose parduotuvėse. Pradžioje siūlome pradėti nuo 20% - 25% ir reikalui esant koreguoti į didesnę ar mažesnę pusę.

Jei aš neturiu el. parduotuvės, tačiau vis tiek noriu pabandyti prekiauti kitais būdais, ar galiu naudotis Dropship.lt paslaugomis?

Žinoma, kad taip. Galite prekiauti kur tik norite, el. parduotuvė nėra būtina. Tačiau mūsų informacijos importavimo failas yra pritaikytas el. parduotuvėm. Jei norite prekiauti kitais kanalais, turėsite informaciją apie prekes tiesiog pasiimti rankiniu būdu.

Kaip aš galiu sužinoti, ar prekė vis dar yra?

Visi prekių kiekiai atnaujinami reguliariai ir realiu laiku. Mes į tai žiūrime ypač rimtai, todėl nesusipratimų pasitaiko itin retai. Viskas priklauso nuo to, kaip greitai Jūs pateiksite savo užsakymą. Pavyzdžiui, pirkėjas pas Jus užsako prekę, o Jūs ją bandote užsakyti Dropship.lt tik sekančią dieną ar dar vėliau. Tokiu atveju jau atsiranda rizika, kad per tą laiką prekę galėjo užsisakyti kitas klientas. Pardavus prekę, rekomenduojame ją užsakyti kuo skubiau, geriausiai tą pačią dieną.

Kodėl naudojantis Dropship.lt galimas prekių antkainis nėra didelis?

Norint prekiauti su dideliais antkainiais, reikia daug investuoti. Visi pardavėjai, kurie turi didelius antkainius patys perka asortimentą dideliais kiekiais. Tokie prekybininkai investuoja nemažai kapitalo, dažniausiai įsigyja prekes tiesiai iš gamintojų ir turi pirkti tam tikrą didelį kiekį prekių. Tai leidžia jiems gauti prekes daug pigiau ir uždėti didesnius antkainius. Dropship.lt yra išeitis neturintiems didelio kapitalo prekybininkams. Čia galite užsakyti tiek, kiek Jums reikia, net ir vieną prekę. Su mumis nėra jokios rizikos, nes nėra investuojama į jokį asortimentą. Visi žino: kuo didesnė rizika, tuo didesnis pelnas. Su Dropship.lt nėra jokios rizikos, todėl pelnas nėra toks didelis kaip perkant dideliais kiekiais tiesiai iš gamintojo.

Ar gavimo kaina yra galutinė ir ar reikia dar mokėti mokesčius?

Visos kainos yra galutinės ir jokių papildomų mokesčių Jums mokėti nereikia nei mums, nei parduodant prekes kitiems. Už visas prekes mes patys sumokame PVM, todėl galite būti ramūs.

Kaip galiu žinoti, ar Dropship.lt nepasinaudos mano klientų duomenimis savo reikmėms?

Dropship.lt jokios kitos mažmeninės prekybos nevysto. Ši sistema skirta vien tik ,,dropshipping‘ui“. Tai mūsų verslo modelis. Mes suinteresuoti Jūsų sėkme. Jūs prekiaujate, mes esame Jūsų tiekėjas, o ne konkurentas.

Ką daryti, jei pirkėjas nori gražinti prekes atgal?

Tai ne problema. Pirkėjas gali gražinti prekes, jei informuoja apie gražinimą ne vėliau kaip 14 dienų po prekių gavimo. Galite klientui duoti mūsų adresą ir nurodyti, jog siųstų prekes atgal registruotu paštu. Jei nenorite atskleisti mūsų adreso klientui, galite prekes nurodyti siųsti Jums ir paskui jas persiųsti mums. Prekės turi būti tos pačios būklės, negali būti pažeista pakuotė. Gavę prekes ir jas patikrinę, gražiname sumokėtus pinigus atgal.

Kaip žinoti, kada prekės išsiųstos?

Prie visos informacijos yra nurodyta, per kiek laiko bus išsiųsta kiekviena konkreti prekė. Taip pat Dropship.lt informuoja apie kiekvieną užsakymo stadiją el. paštu. Galiausiai, išsiuntimo dieną atsiunčiamas siuntos numeris, kurį galima persiųsti savo klientui.

Ar Dropship.lt kainos galutinės?

Šios kainos pirminės ir vienodos visiems pradėjusiems prekiauti. Jei Jūsų pardavimai auga, gaunate geresnes ir išskirtines kainas (tai Jūsų verslo skatinimo sistema).