Kaip veikia Dropship.lt

Jums tiesiog reikia prisiregistruoti visiškai automatizuotame Dropship.lt portale. Mes Jums suteiksime naujausių technologijų JSON failą, kurį lengvai importavę į savo el. parduotuvę gausite visą informaciją apie esamas prekes. Mes Jums suteiksime nuotraukas, aprašymus bei informaciją apie prekių likučius, todėl Jums liks tik nusistatyti norimą savo antkainį, kurį norėsite gauti pardavę prekes. Mūsų sistema labai tiksli, visi prekių likučiai atnaujinami realiu laiku, todėl jei kažkurios prekės mūsų sandėlyje neliks, jos neliks ir Jūsų el. parduotuvėje.

Viskas labai paprasta. Tarkime, Jūsų el. parduotuvėje apsilankęs pirkėjas atlieka užsakymą ir sumoka Jums už prekes. Jūs prisijungiate prie Dropship.lt sistemos, užsakote nupirktas prekes iš mūsų ir nurodote savo kliento adresą. Tada mes siunčiame užsakytas prekes tiesiai Jūsų klientui už Jus. Apie mus Jūsų klientas nieko nežino, nes siuntinys keliauja Jūsų vardu. Kitaip sakant mes esame ne tik Jūsų patikimas tiekėjas, leidžiantis uždirbti be jokių investicijų, tačiau ir virtualus sandėlis su daugiau nei 3000 prekių. Taip, mes galime Jums pasiūlyti vieną iš didžiausių moteriškų drabužių bei aksesuarų asortimentą Lietuvoje! Prieš savo klientus Jūs atrodysite labai stambūs pardavėjai su tokiu plačiu asortimentu. Be to, mūsų asortimentas nuolat atnaujinamas naujausiais modeliais iš naujausių kolekcijų.

Visą prekių paskirstymą ir logistiką galite drąsiai palikti mums. Be to, mes pažadame, jog siuntiniuose nebus jokių ženklų apie Dropship.lt, o tai leis Jums išlaikyti ir didinti savo klientų ratą ir skatinti jų lojalumą.