Kodėl Dropship.lt

Sumažinkite riziką! Jokių išankstinių investicijų į asortimentą. Verčiau skirkite galimas investicijas į savo el. parduotuvės populiarinimą.

Mūsų paslaugos visiškai nemokamos. Priešingai, gerėjant Jūsų rezultatams ir didėjant pardavimams – galėsime Jums suteikti išskirtines sąlygas ir dar žemesnes kainas.

Dirbti galite būdami bet kurioje pasaulio vietoje, viskas ko Jums reikia – tik kompiuteris ir internetas.

Skiriate tam tiek laiko, kiek jo norite. Užsakymams dažniausiai užtenka keliolikos minučių per dieną, todėl tai gali būti tiesiog Jūsų papildomas verslas.

Drabužių mados ir kolekcijos keičiasi pernelyg greitai, todėl investuoti į naujas kolekcijas neišpardavus senųjų modelių yra ne tik brangus malonumas. Tai pareikalauja daug skaičiavimų bei žinių.

Iš anksto numatyti, kiek prekių bus parduota iki tol, kol pasirodys naujos kolekcijos, yra be galo sunku. Per didelis įsigytų prekių kiekis gali ilgam įšaldyti Jūsų turimas lėšas ar net sukelti bankrotą.

Galimybė prekiauti naujausių kolekcijų rūbais be jokių papildomų investicijų.

Jokių rūpesčių dėl prekių atrinkimo, jų pakavimo ir siuntimo. Tai atima be galo daug laiko.

Jokių išlaidų prekių sandėliavimui, palikite tą rūpestį mums.

Gaunate visą informaciją apie užsakymų eigą, pradedant nuo užsakymų patvirtinimo, ruošimo ir išsiuntimo. Išsiuntus prekes, suteikiamas siuntos numeris, kuris vėliau gali būti perduotas pirkėjui.

Jei klientui prekė netinka, Jums nereikia rūpintis dėl jos gražinimo, nes Jūs nieko neprarandate. Klientas netikusias prekes gali siųsti tiesiai mūsų adresu, o pinigai bus akimirksniu gražinti atgal Jums.